Gösterilen sonuç sayısı: 27

Show sidebar
Burgu Peynir
Close

Burgu Peynir 1 Kg.

71,90
Kendi başına kahvaltılarınızda veya dilediğiniz öğünde tercih edebileceğiniz Burgu peyniri ile ilgili bizden size küçük bir öneri: salatalarla birleşince hem görsel açıdan hoş bir sunum oluyor hem de salatanızı protein yönünden oldukça güçlendiriyor. Protein demişken 100 gram bir burgu peynirinin ortalama yüzde 33’ü proteinden oluşuyor, az tuzlu bir peynir çeşidi olduğunu da eklersek diyet yapan veya sağlıklı beslenmeyi seven kişiler burgu peyniriyle çok iyi anlaşacaktır. > Burgu Peynir Yarım Kg.  
Burgu Peynir
Close

Burgu Peynir Yarım Kg.

35,90
Kendi başına kahvaltılarınızda veya dilediğiniz öğünde tercih edebileceğiniz Burgu peyniri ile ilgili bizden size küçük bir öneri: salatalarla birleşince hem görsel açıdan hoş bir sunum oluyor hem de salatanızı protein yönünden oldukça güçlendiriyor. Protein demişken 100 gram bir burgu peynirinin ortalama yüzde 33’ü proteinden oluşuyor, az tuzlu bir peynir çeşidi olduğunu da eklersek diyet yapan veya sağlıklı beslenmeyi seven kişiler burgu peyniriyle çok iyi anlaşacaktır.
Edirne Delikli Kaşar
Close

Edirne Delikli Kaşar 1 Kg.

70,90
Yoğun aromaya düşkün peynir severlerin, favorileri arasına girmeyi hak eden Edirne Delikli Kaşarını; öğünlerinizde tek başına tüketebileceğiniz gibi makarna ve salatanızın üstüne rendeleyerek de yemeğinize harika bir lezzet katabilirsiniz. Yağlı ve yüksek protein içeren bir peynir çeşidi olan Edirne Delikli Kaşarını, denenecekler listenize şimdiden ekleyin. > Edirne Delikli Kaşar Yarım Kg.
Edirne Delikli Kaşar
Close

Edirne Delikli Kaşar Yarım Kg.

35,90
Yoğun aromaya düşkün peynir severlerin, favorileri arasına girmeyi hak eden Edirne Delikli Kaşarını; öğünlerinizde tek başına tüketebileceğiniz gibi makarna ve salatanızın üstüne rendeleyerek de yemeğinize harika bir lezzet katabilirsiniz. Yağlı ve yüksek protein içeren bir peynir çeşidi olan Edirne Delikli Kaşarını, denenecekler listenize şimdiden ekleyin.
Edirne Yardımcı Tam Yağlı Peynir
Close

Edirne Yardımcı Tam Yağlı Peynir 1 Kg.

66,90
Bir varmış bir yokmuş, uzun zamanlar piyasada bulunan peynirlere adını veren bir Edirne Peyniri varmış. Aslında adını vermemiş ama tadı o kadar lezzetliymiş ve ülkede ünü o kadar fazlaymış ki her peynir Edirne Peyniri olarak anılmak istiyormuş. Masallara inanmayın deriz ama biz masal gibi anlatsak da siz bize inanın :) Edirne Peynirinin bu kadar lezzetli olması ise; bölgede sütün hem bol hem kaliteli olmasının yanı sıra işlenen sütün, peynir olarak buzhanelerde uzun süre saklanmasından kaynaklanıyor. Tam yağlı olan Edirne Peyniri kendine has aroması ve tadını ise yağından alır. Peynirin sevdiğiniz lezzet sınırında kalmasını istiyorsanız açıldıktan sonra 3 ay içinde tüketmenizi öneririz.   > Edirne Yardımcı Tam Yağlı Peynir Yarım Kg.
Edirne Yardımcı Tam Yağlı Peynir
Close

Edirne Yardımcı Tam Yağlı Peynir Yarım Kg.

33,90
Bir varmış bir yokmuş, uzun zamanlar piyasada bulunan peynirlere adını veren bir Edirne Peyniri varmış. Aslında adını vermemiş ama tadı o kadar lezzetliymiş ve ülkede ünü o kadar fazlaymış ki her peynir Edirne Peyniri olarak anılmak istiyormuş. Masallara inanmayın deriz ama biz masal gibi anlatsak da siz bize inanın :) Edirne Peynirinin bu kadar lezzetli olması ise; bölgede sütün hem bol hem kaliteli olmasının yanı sıra işlenen sütün, peynir olarak buzhanelerde uzun süre saklanmasından kaynaklanıyor. Tam yağlı olan Edirne Peyniri kendine has aroması ve tadını ise yağından alır. Peynirin sevdiğiniz lezzet sınırında kalmasını istiyorsanız açıldıktan sonra 3 ay içinde tüketmenizi öneririz.
Erzincan Tulum Peyniri
Close

Erzincan Tulum Peyniri 1 Kg.

81,90
Diğer bir adı “Şavak Peyniri” olan Erzincan Tulum Peyniri, İzmir Tulumuyla birazcık karıştırılıyor. Hemen size farklarından bahsedelim: En büyük farkları İzmir tulumunun teneke kutularda salamura edilmesidir. Bunun dışında Erzincan Tulumu daha serttir ve kolayca dağılır, ayrıca Erzincan Tulumu koyun sütünden gelen doğal yağı sebebiyle İzmir Tulumuna göre daha sarımtırak bir renktedir. Peynirin tadını belirleyen en önemli şeyin süt kalitesi olduğunu çoğumuz biliriz. Süt kalitesi de hayvanın yediği ottan, içtiği suya kadar birçok etmene bağlıdır, işte Erzincan Tulumu da 2500 rakım yüksekliğindeki yaylalarda tertemiz beslenen koyunlardan alınan sütle yapılır. Erzincan Tulumunun tadını belirleyen en büyük fark budur. Lezzetli olduğu kadar sağlık açısından da çok faydası bulunan Erzincan Tulum Peyniri; A ve B vitaminleri, kalsiyum, fosfor ve demir açısından zengindir. İster tost yapın ister harika bir makarna sosu veya tek başına yiyin. Bizim şimdiden ağzımız sulandı :) > Erzincan Tulum Peyniri Yarım Kg.
Erzincan Tulum Peyniri
Close

Erzincan Tulum Peyniri Yarım Kg.

40,90
Erzincan Tulum Peyniri Diğer bir adı “Şavak Peyniri” olan Erzincan Tulum Peyniri, İzmir Tulumuyla birazcık karıştırılıyor. Hemen size farklarından bahsedelim: En büyük farkları İzmir tulumunun teneke kutularda salamura edilmesidir. Bunun dışında Erzincan Tulumu daha serttir ve kolayca dağılır, ayrıca Erzincan Tulumu koyun sütünden gelen doğal yağı sebebiyle İzmir Tulumuna göre daha sarımtırak bir renktedir. Peynirin tadını belirleyen en önemli şeyin süt kalitesi olduğunu çoğumuz biliriz. Süt kalitesi de hayvanın yediği ottan, içtiği suya kadar birçok etmene bağlıdır, işte Erzincan Tulumu da 2500 rakım yüksekliğindeki yaylalarda tertemiz beslenen koyunlardan alınan sütle yapılır. Erzincan Tulumunun tadını belirleyen en büyük fark budur. Lezzetli olduğu kadar sağlık açısından da çok faydası bulunan Erzincan Tulum Peyniri; A ve B vitaminleri, kalsiyum, fosfor ve demir açısından zengindir. İster tost yapın ister harika bir makarna sosu veya tek başına yiyin. Bizim şimdiden ağzımız sulandı :)
Erzurum Çeçil Peyniri
Close

Erzurum Çeçil Peyniri 1 Kg.

59,90
Doğal peynir çeşitleri arasında damakta lezzet bırakacak peynirlerimizden birisi olan Çeçil Peyniri, Erzurum'da üretilmektedir. Özel soğuk bir şekilde paketlenerek sofralarınıza ulaşmaktadır. "Çeçil veya civil peynir, Ermenistan orijinli bir telli peynirdir. Erzurum, Kars, Ardahan ve Iğdır genelinde üretilen yağı alınmış sütten yapılan ve iplik şeklinde olmasından dolayı tel peynir de denilen yumuşak, tuzlu bir peynir çeşididir. Bazı yörelerde "Çeçil, Sacak, Tel, Dil ve Örgü" Peynir olarak da anılır."
Erzurum Çeçil Peyniri
Close

Erzurum Çeçil Peyniri Yarım Kg.

30,90
Doğal peynir çeşitleri arasında damakta lezzet bırakacak peynirlerimizden birisi olan Çeçil Peyniri, Erzurum'da üretilmektedir. Özel soğuk bir şekilde paketlenerek sofralarınıza ulaşmaktadır. "Çeçil veya civil peynir, Ermenistan orijinli bir telli peynirdir. Erzurum, Kars, Ardahan ve Iğdır genelinde üretilen yağı alınmış sütten yapılan ve iplik şeklinde olmasından dolayı tel peynir de denilen yumuşak, tuzlu bir peynir çeşididir. Bazı yörelerde "Çeçil, Sacak, Tel, Dil ve Örgü" Peynir olarak da anılır."
Kars Kaşarı
Close

Kars Kaşarı 1 Kg.

69,90
Kars bölgesinde İsviçre Gravyer peynirinin üretilmesiyle hikayesi başlayan Kars Kaşarının lezzeti ve doğallığı; Kars ilinin yüksek yaylalarında kaliteli beslenen harika ineklerden geliyor. Diğer bir adı “Eski Kaşar” olan Kars kaşarı yıllar geçtikçe daha da lezzetlenen yiyeceklerden biri, tahminlerimize göre Eski Kaşar adını da bu yüzden almıştır. 1-2 dilim yendiğinde yarım kilo kırmızı etten alacağınız protein ve kalsiyum ihtiyacını karşılayacak olan Kars Kaşarı; yüksek besin değerlerine sahip ve katkı maddesi içermediğinden oldukça sağlıklı bir peynir seçimi olacaktır. Oldukça sağlıklı derken abartmıyoruz buraya faydalarını yazarsak organik gıda değil sağlık sayfası olduğumuzu düşünürsünüz o derece :) > Kars Kaşarı Yarım Kg.  
Kars Kaşarı
Close

Kars Kaşarı Yarım Kg.

35,90
Kars bölgesinde İsviçre Gravyer peynirinin üretilmesiyle hikayesi başlayan Kars Kaşarının lezzeti ve doğallığı; Kars ilinin yüksek yaylalarında kaliteli beslenen harika ineklerden geliyor. Diğer bir adı “Eski Kaşar” olan Kars kaşarı yıllar geçtikçe daha da lezzetlenen yiyeceklerden biri, tahminlerimize göre Eski Kaşar adını da bu yüzden almıştır. 1-2 dilim yendiğinde yarım kilo kırmızı etten alacağınız protein ve kalsiyum ihtiyacını karşılayacak olan Kars Kaşarı; yüksek besin değerlerine sahip ve katkı maddesi içermediğinden oldukça sağlıklı bir peynir seçimi olacaktır. Oldukça sağlıklı derken abartmıyoruz buraya faydalarını yazarsak organik gıda değil sağlık sayfası olduğumuzu düşünürsünüz o derece :)
Marmarabirlik Zeytin Gold
Close

Marmarabirlik Zeytin Gold 800 Gr.

38,90
İpek bu alanı sana bırakıyorum dostum.
Organik Süt Çökeleği
Close

Organik Süt Çökeleği 1 Kg.

30,90
Bir peynir düşünün ki ona her bölge keyfine göre bir isim vermiş: Anamur bölgesinde “Keş”, Doğu Karadeniz’de “Minci”, Hatay’da “Sürk”, Trakya’da “Ekşimek”, Azerbaycan’da “Şor” ,Silifke’de ise “Ham Çökelek” demişler. Hatta adına şarkılar bile yazılmış: Ham Çökelek :) Bizim de Süt Çökeleği olarak adlandırdığımız bu peynir çeşidi yaşanan isim karmaşalarına rağmen sapasağlam ayakta kalmış hatta bulundurduğu yüksek protein ve kalsiyum oranlarıyla birlikte yağ ve tuz oranı çok düşük olduğundan formunu ve sağlığını düşünen peynir severlerin de kalbini kazanmıştır. > Organik Süt Çökeleği Yarım Kg.
Organik Süt Çökeleği
Close

Organik Süt Çökeleği Yarım Kg.

15,90
Bir peynir düşünün ki ona her bölge keyfine göre bir isim vermiş: Anamur bölgesinde “Keş”, Doğu Karadeniz’de “Minci”, Hatay’da “Sürk”, Trakya’da “Ekşimek”, Azerbaycan’da “Şor” ,Silifke’de ise “Ham Çökelek” demişler. Hatta adına şarkılar bile yazılmış: Ham Çökelek :) Bizim de Süt Çökeleği olarak adlandırdığımız bu peynir çeşidi yaşanan isim karmaşalarına rağmen sapasağlam ayakta kalmış hatta bulundurduğu yüksek protein ve kalsiyum oranlarıyla birlikte yağ ve tuz oranı çok düşük olduğundan formunu ve sağlığını düşünen peynir severlerin de kalbini kazanmıştır.
Topi Peynir
Close

Topi Peynir 1 Kg.

82,90
Peynir ailesinin en eğlenceli ve sempatik peynir üyesi olan Topi Peynir, top şeklindeki dış görünüşüyle çocukların peynir yeme alışkanlığı kazanmaları konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Sunumlarınızın da şıklığını arttıracak Topi Peyniri, ister öğünlerinizde tek başına ister salata üzerinde ya da minik atıştırmalıklarınızla birlikte tüketin, bu kısım tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlı. 100 gramında bulunan ortalama 16.5 gram protein miktarı ve az tuzlu olması sebebiyle hem pratik hem sağlıklı bir peynir çeşididir. > Topi Peynir Yarım Kg.
Topi Peynir
Close

Topi Peynir Yarım Kg.

40,90
Peynir ailesinin en eğlenceli ve sempatik peynir üyesi olan Topi Peynir, top şeklindeki dış görünüşüyle çocukların peynir yeme alışkanlığı kazanmaları konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Sunumlarınızın da şıklığını arttıracak Topi Peyniri, ister öğünlerinizde tek başına ister salata üzerinde ya da minik atıştırmalıklarınızla birlikte tüketin, bu kısım tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlı. 100 gramında bulunan ortalama 16.5 gram protein miktarı ve az tuzlu olması sebebiyle hem pratik hem sağlıklı bir peynir çeşididir.
Trabzon Tel Kaşar
Close

Trabzon Tel Kaşar 1 Kg.

59,90
Trabzon mutfağının meşhur lezzetlerinden olan; pide, muhlama ve kuymakta sıklıkla kullanılan Trabzon Tel Kaşarı, bunlarla yetinmeyip içine eklendiği çeşitli çorba, makarna ve yemeklerin de lezzetini katlamayı kendine görev edinmiş bir peynir. Tip olarak Erzurum Çeçil Peynirine çok benzese de Trabzon Tel Kaşarının tuz oranı Çeçil Peynirine kıyasla daha yüksek ve yağ oranı daha düşük. Seçim sizin daha yağlı bir peynir mi seversiniz daha tuzlu mu? Yoksa besin değerleriyle ilgilenmem ikisini de yerim diyenlerden misiniz? > Trabzon Tel Kaşar Yarım Kilo
Trabzon Tel Kaşar
Close

Trabzon Tel Kaşar Yarım Kg.

30,90
Trabzon mutfağının meşhur lezzetlerinden olan; pide, muhlama ve kuymakta sıklıkla kullanılan Trabzon Tel Kaşarı, bunlarla yetinmeyip içine eklendiği çeşitli çorba, makarna ve yemeklerin de lezzetini katlamayı kendine görev edinmiş bir peynir. Tip olarak Erzurum Çeçil Peynirine çok benzese de Trabzon Tel Kaşarının tuz oranı Çeçil Peynirine kıyasla daha yüksek ve yağ oranı daha düşük. Seçim sizin daha yağlı bir peynir mi seversiniz daha tuzlu mu? Yoksa besin değerleriyle ilgilenmem ikisini de yerim diyenlerden misiniz?